OYSHO YOGA’dan müjde!

0
24

Yogayı hayatının bir parçası haline getirmiş olan 130 kişi Boğaz’da yoga için buluştu.

Koleksiyonları ile tüm kadınların vazgeçilmezi olan OYSHO, dünyada hızla yayılan sağlıklı yaşam ve açık havada spor konseptini herkesin deneyimlemesi için ücretsiz yoga eğitimi sunuyor. Paris, Barselona, Madrid, Milano, Şangay, Dubai ve Moskova gibi 16 ülkede 30 binden fazla insana ulaşan OYSHO YOGA, 14 Ekim Cumartesi günü İstanbul’un etkileyici silüetini sunan Feriye Palace’ta ilk kez gerçekleşti. Yogayı hayatının bir parçası haline getirmiş olan 130 kişilik bir grup, yoga eğitmeni Gizem Özdem liderliğinde açık havada yoga yaptı.

OYSHO YOGA etkinliğinin ilk kez Türkiye’de gerçekleştiği tarihin, online alışverişin Türkiye’de birinci yılına denk gelmesini Oysho indirimle kutluyor. OYSHO, www.oysho.com adresinde 18 Ekim saat 22:00’de başlayıp, 19 Ekim 00:00’a kadar yapacağınız tüm alışverişlerde geçerli  yüzde 20’lik indirimi tüm “Oysho severlere” sunuyor.

 

OYSHO HAKKINDA:

Inditex Group’a ait olan Oysho, 2001 yılında kurulmuş ve iç çamaşırı konusunda uzmanlaşmıştır. Pijama, spor, plaj koleksiyonları ve orjinal aksesuarlar sunan Oysho, şu anda 47 ülkede 600’ü aşkın satış noktasına sahiptir ve bu mağazaların 28’i Türkiye’dedir. Online alışveriş ise 32 ülkede sunulmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here