Bakımlı erkekler ekran başına!

0
23

Billy Jealousy’nin Türkiye’deki Temsilcisi İsmail Burduroğlu, erkekler için günlük rutin bakım önerilerinde bulundu.

Kişisel bakım denildiğinde, dergilerde ve güzellik bloglarında kadınlara yönelik birçok farklı öneri ve uzman görüşü bulmak mümkün. Fakat erkeklere yönelik kişisel bakım önerileri konusunda kaynaklar oldukça kısıtlı. Bakım ilgi çekici bir görünümün çok ötesinde, kişinin fiziksel ve ruhsal olarak kendisini iyi hissetme halinin önemli bir parçası.

Kişisel bakım sadece makyaj yapmaktan ibaret olmadığı için erkekler de artık ciltlerini korumaya, nem dengesini desteklemeye ve bunun gibi birçok farklı bakım rutinini günlük yaşantılarının bir parçası haline getirmeye başlıyor.

“Kişisel bakım sadece kadınlar için değildir” fikrinden yola çıkarak erkekler için kasım ayında Amerika’nın ödüllü markası Billy Jealousyi Türkiye’ye getirmeyi hazırlanan markanın Türkiye’deki Temsilcisi İsmail Burduroğlu, yeni yazısında “Bakım ürünleri seçerken önemli olan kendi bedenimiz için en iyisinin ne olduğunu saptayabilmekdiyor.

 

İşte İsmail Burduroğlu’nun erkekler için saç, sakal ve dövme bakım ürünlerinin önemini anlattığı yazısı:

 

Birinin gerçekten çekici göründüğünü söylediğimizde aklınıza ilk ne gelir?

Karmakarışık saçlar, sivilceler ve lekeli kırmızı bir cilt mi?

Ya da iyice solmuş, mat, mavi-gri bir renk almış 20 yıllık dövmeler mi?

Tabii ki, hayır!

Aklımıza canlılık gelir…

Hayat dolu bir canlılık. Çekici insanlar tüm dünyayla başa çıkmaya hazırmışlarcasına yaşam enerjisiyle kuşanmışlardır.

Bakım, çekici olmanın temelidir. Doğru ve uygun bakım, kendinize duyduğunuz saygının bir göstergesidir; olabileceğinizin en iyisini ortaya çıkarmak için….

Bunun için kişisel bir bakım rutini geliştirmemiz gerekir. Doğallıkla hayatımıza katacağımız ve alışkanlık haline gelecek bir bakım rutini. Önemli olan kendi bedenimiz için en iyisinin ne olduğunu saptayabilmek. Bu, haftada iki kez sabah akşam exfoliating scrub ürünleriyle yüzünüzü yıkamak olabilir. Uygulayacağımız yöntem bize gözlem ve geribildirim sağlamalıdır ki, böylece biz kendimize en uygun kişisel bakım alışkanlıklarını geliştirebilelim. Örneğin, vücudunuzun daha fazla neme ihtiyacı olduğuna veya kullandığınız belirli bir ürünü değiştirmeniz gerektiğine karar verebilirsiniz.

Billy Jealousy yıllar boyu süren çalışmalar sonucu tam ihtiyacınız olan ürünleri geliştirerek bunları en mükemmel hale getirdi. Cildiniz, saçlarınız ve sakallarınız ya da dövmeleriniz için olsun en son çıkardığımız Tattoo bakım serisiyle olsun, sonunda en iyi bakımı sağlayacak en uygun yöntemi bulduk.

Hayat için, canlılık için, kendimize olan saygımız için her beraber bakım rutinimizi geliştirelim. Billy Jealousy ile…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here