Babanıza Nar Boats tekneleri ile boğaz keyfi yaşatın..

0
17

Yazın geldiği bu sıcacık havalarda İstanbul Boğazını Nar Boats tekneleri ile en kıymetliniz babanıza unutulmaz bir gün veya birkaç saat hediye edebilirsiniz.

Bu anlamlı günü mavi sular da Nar Boats‘un lüks ve konforu ile birlikte ailecek geçirmek için www.narboats.com sitesini ziyaret ederek kiralama rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz menüyü oluşturun yada sadece lüks motor yatı kiralayın, kendi yiyeceklerinizi getirin servisiniz bize ait olsun. Deneyimli kaptanları, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için eğitilmiş mürettebatı ile lüks ve konforlu Nar Boats Motor Yatları, mükemmel bir gün geçirmek için aradığınız her şeye sahip.

Ramazan Ayına özel iftar menüleri de hazırlayan Nar Boats, sizi Boğaz dışında Halicin sularında zengin tarihi dokuya karşı huzurlu bir iftar açmayı öneriyor.

İstanbul boğazın da hizmet veren Nar Boats filosundaki lüks motor yatlardan veya gezi teknesinden ihtiyacınıza uygun olanı seçtikten sonra, yemek menüleri, DJ, canlı müzik, fotoğraf ve video çekimi gibi ek hizmetler arasından seçim yaparak hayal ettiğiniz Babalar Günü organizasyonunu tüm detaylarıyla kendiniz oluşturabilir ya da Nar Boats’un tüm ihtiyaçlarınızı gözeterek hazırladığı tur paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için 0 850 360 1 627 ve 0532 76835 29 arayabilir veya www.narboats.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here