ARMAN YILDIZ SPOR BENİM YAŞAM TARZIM

0
19

Bugüne kadar birçok sporla ilgilenen Arman Yıldız V3 Fitness’da gerçekleştirdiğimiz söyleşide, sporu bir yaşam biçimi haline getirdiğini ve sporun hayatında önemli bir yer tuttuğunu belirtti.   

Gazetemize açıklamalarda bulunan Arman Yıldız, hem sağlık için spor yaptığını hem de spor yapmayı sevdiğini söyledi.

– Spor ile tanışmanız nasıl oldu, bugüne kadar hangi sporlarla ilgilendiniz?

Bugüne kadar birkaç sporla ilgilendim. Basketbol ile başladım 8 sene kadar basketbol oynadım. Aynı dönemde 3 sene kadar da yüzme ile ilgilendim. Haftanın 7 günü 8-9 antrenman yapıyordum. Sabah basketbol, akşam yüzme, bazen sabah yüzme – akşam basketbol. Hayatım böyle yoğun geçiyordu. Lise sınavları, üniversite hazırlıkları derken spora biraz ara verdim ama sonrasında tekrar toparladım ve şuanki gibi tekrar karşınızdayım.

– Asıl iddialı olduğunuz spor hangisi?

Bu çok zor bir soru. Sporu severek yapmak bence önemli, hangi dalı yaptığınız önemli değil. Ben her şeyi denemekten yanayım. 10’un üzerinde spor denemişimdir, hepsini de severek yapıyorum.

– Haftanın kaç günü spor yapıyorsunuz?

Minimum 6’nın altına düşmüyorum.

– Günlük beslenmenize ne kadar dikkat ediyorsunuz?

Çok fazla. Yanımda taşıyorum diyebilirim bütün yemeklerimi. Sokakta bile olsam sırt çantamda, arabamda yemek vardır. Ofise de gidiyor olsam yemeğimi yanımda gezdiriyorum. Sandviçim, haşlanmış tavuğum, pilavımı yanımda bulunduruyorum. Takviye kullanmıyorum.

– Müzik hayatınız ne zaman başladı?

Müzik hayatım küçüklükten beri severek yaptığım bir tutkum. Hiçbir zaman kopmadım, hep kendimi geliştirdim. Küçüklüğümden beri hep kendi kendime şarkı söylediğimi bilirim.

– Müzik ile uğraşırken spora vakit ayırmakta zorluk çekiyor musunuz? Yoksa bu yaşam tarzı haline mi geldi sizin için?

Yaşam tarzı haline geldi diyebilirim. Kesinlikle ikisine de vakit ayırabiliyorum.

– Bu güne kadar yapmak isteyip te yapamadığınız bir spor dalı var mı?

Dağcılık güzel olabilirdi diye düşünüyorum. Gerçekten çok hoş bir görüntü. Öyle dağa ipler olmadan tırmanıyorlar ya insan kendini özgür hissediyor olmalı. Birde paraşüt ile atlama onu yapacağım neden hala yapmadım bilmiyorum.

– Peki son olarak söylemek istediğiniz, yeni projelerinizden bahseder misiniz, ve sosyal medyadan nerelerden takip edebilirler sizi?

Sosyal medya günümüzün olmazsa olmazı facebook üzerinden aynı şekilde twitter, instagram üzerinden armanyıldız, armanyıldızmüzik, yıldızarman diye ararlarsa kolaylıkla bulabileceklerine inanıyorum. Yeni projeler yeni bir şarkı üstünde çalışıyorum çok yakın zaman da inşallah çıkacak. Onun dışında dizi görüşmeleri de var bakalım hangisi olursa diyelim.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here