Modanın yeni kahramanlarıyla tanışmaya var mısınız?

 

Popüler kültürün ikonik kahramanları Powerpuff Girls, modanın devleri ile bir araya geldi

Uykudan önce dünyayı kötülüklerden koruyarak tüm dünyada kız gücünün en büyük temsilcilerinden olan Powerpuff Girls bu özel defile ile Türkiye’de de moda dünyasına girmiş oldu. Modada dünya devi Moschino, Londra Moda Haftasının yıldızı Fyodor Golan, Polonya’nın en başarılı markalarından Bizuu, Ortadoğu’nun parlayan yıldızı Saucette ve Türkiye’den de “kız gücünü” temsilen ünlü modacı ikizler Raisa & Vanessa’nın çok özel Powerpuff Girls koleksiyonlarının yer aldığı muhteşem defile izleyenleri büyüledi. Türkiye’de ilk defa uygulanan özel bir şov ile Powerpuff kızlarının uçarak davetlileri selamladığı, izleyenleri heyecanlandıran sıradışı defilede; Powerpuff Girls’ten ilham alan parçalar podyuma taşındı.

Powerpuff Girls’ün jenerik müziğini de seslendiren ünlü şarkıcı Atiye, canlı performansı ve Raisa & Vanessa imzalı muhteşem Powerpuff Girls tasarımıyla podyumdaydı.

Cartoon Network Türkiye’nin “kız gücü” adına Koruncuk Vakfı işbirliği ile gerçekleştirdiği ve bu kapsamda ünlü isimlerin de destek verdiği proje büyük yankı uyandırdı. Kız çocuklarının geleceği için podyuma çıkan Sedef Avcı, Yağmur Tanrısevsin, Atiye ve Wilma Elles Powerpuff Girls tasarımı kıyafetleriyle büyük alkış aldı.

Powerpuff Girls’ün yeni sezon bölümlerinin ön gösteriminin de gerçekleştiği gala ünlü akınına uğradı. Yurtdışında olduğu için galaya özel mesajıyla katılan ünlü oyuncu Büşra Pekin’in sesiyle hayat verdiği Bliss karakterinin de yer aldığı özel bölüm izleyicilerden tam not aldı.

Seçkin Piriler, Ebru Akel, Sercan Badur, Çiğdem Batur, Esra Ceyhan, Petek Ertüre, Burcu Şendir, İpek Köse, Begüm Özer’in da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü ismin katıldığı galada, aileler çocuklarıyla birlikte keyifli zaman geçirdiler. Powerpuff Girls karakterleriyle tanışan çocuklar ise kendileri için oluşturulan özel alanda doyasıya eğlendi.

Uykudan önce dünyayı kurtarmaya devam edecek olan PowerPuff Girls’ün eğlence ve macera dolu yepyeni bölümleri; 23 Ekim saat 18.30’da Cartoon Network’te başlayacak. Powerpuff Girls’ün yeni bölümleri hafta içi 13.30 ve 18.30, hafta sonu ise 09.30 ve 19.30’da Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşmaya devam edecek .

fitnews

Fitnews. Sağlıklı Yaşam Rehberiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir