Keyifli ve heyecanlı bir grup antrenmanı için “ICG® Connect”

 

Fitness endüstrisinin global lideri Life Fitness’in portföyündeki Indoor Cycling Group’un teknolojik donanımı olan dijital platform ICG® Connect, takım mücadelesini ateşliyor, keyifli ve heyecanlı bir grup antrenmanı sağlıyor.

Başta Life Fitness olmak üzere alanında lider birçok markanın distribütörü olan EKS Dış Ticaret’in portföyündeki Indoor Cycling Group’un teknolojik donanımı olan ICG® Connect, takım mücadelesine imkân veren dijital platform olarak keyifli ve heyecanlı bir grup antrenmanı sağlıyor. ICG® Connect, egzersiz performansı verilerini görsel olarak sunuyor, bireysel başarıların takibini sağlayarak motivasyonu artırmasının yanı sıra grup liderlerine takım mücadelesi ve ödül imkanları da getiriyor.

Grup performansını izleyerek, takım rekabetini sağlayan, bisiklet kullanıcılarını veri görselleştirme ile birleştiren bir dijital platform olan ICG Connect motive edilmiş bir grup antrenmanı için tüm teknolojik donanımı sunuyor.

 

Kullanıcı ara yüzleri ve animasyonlarıyla ilgi çekici bir eğitim

 Kondisyon bisikleti ekipmanlarının tasarımı, üretimi ve programlaması konusunda uzmanlaşan Indoor Cycling Group’un sunduğu, sektöre yeni bir soluk getiren ICG Connect ile izleyiciler de keyifli ve heyecanlı bir grup antrenmanına şahit oluyorlar. Bir egzersizcinin bisiklet bilgisayarıyla, bir eğitmenin tableti ve grubun geniş video göstergesi birbirine ICG® Connect’in sağladığı entegre teknoloji ile bağlanıyor. ICG® Connect, spor eğitmeninin talimatlarının grupça harekette uygulanmasını kolaylaştırıyor, kullanıcı ara yüzleri ve animasyonlarıyla ilgi çekici bir eğitim deneyimi yaratıyor.

Egzersiz sırasında ICG® Egzersiz aplikasyonu, bağlantılı bisikletleri üyelerinizin kişisel ayarlarına göre hazırlıyor ve Connect’e yüklüyor. Katılımcılar etkinlikleri kaydedilebiliyor, sonuçları görüntülenebiliyor ve egzersiz performansları arkadaşları veya koçları ile paylaşılabiliyor. ICG® Heat ise “İnterval Cardio Antrenmanı” sırasında kullanıcının aklını ve bedenini odaklaması için görsel tetikleyiciler sunuyor.

fitnews

Fitnews. Sağlıklı Yaşam Rehberiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir