Ece Vahapoğlu İlk fit21 Mağazasını Açtı!

0
37

Çok yönlü kişiliğiyle spor ve sağlıklı yaşamı hayatımıza aşılayan sertifikalı ünlü wellness eğitmeni ve gazetemizin wellness danışmanı Ece Vahapoğlu, markası fit21’in Etiler Alkent Çarşı’da yer alan ilk mağazasının açılış davetine ilgi büyüktü.

fit21 markasının mağaza açılış davetine cemiyet, iş ve sanat dünyasından Ümit Boyner, Leyla Alaton, Demet Sabancı Çetindoğan, Nüket Mutlu, Mehmet Nezih Erdem, Mustafa Taviloğlu, Yasemin Aloğlu, Ayfer Toprak, Ender Saraç, Elif Gönlüm, Didem Uzel Sarı, Ebru Akel, Burak Hakkı, Ebru Destan, Çiçek Güney, Şebnem Özinal gibi isimler katıldı.

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Ece Vahapoğlu’nun sağlıklı yaşamayı seven herkesin ihtiyaçlarını düşünerek tasarladığı spor giyim ve aksesuarların yer aldığı fit21 koleksiyonuyla, markanın kurumsal renkleri ile birlikte ruhunu yansıtan sportif ve lüks dokunuşlar barındıran mağaza dekoru davetliler tarafından yoğun ilgi gördü.

Mağaza açılış davetinde Ece Vahapoğlu’nun kendi mutfağında hazırladığı sağlıklı ikramlar; şekersiz, unsuz, sağlıklı, yulaflı kurabiyelerin yanı sıra detoks içecekler de ikram edildi.

Renklerin insan bedeninde yarattığı enerji üzerine giderek spor koleksiyonunu oluşturan Ece Vahapoğlu’nun mağaza dekorasyonu da benzer etkiler yaratmak üzere profesyonel destek aldığı, birçok mimari ve iç mimari proje gerçekleştiren Na-md ekibinin imzasını taşıyor.

Bilimsel araştırmalar sonucu ve insan zihninin bir davranışı alışkanlığa dönüştürmek için yalnızca 21 güne ihtiyacı olması felsefesinden yola çıkarak kurulan fit21 markası ürün gamındaki koşu çorapları, spor çantaları, sportif esnek bel çantası, şort etek, çok amaçlı bandanalar ve bereler, altında sağlıklı atıştırmalık saklama paneli olan su matarası, dil temizleyici gibi bulunması zor birçok aktif yaşam ürünü yeni açılan mağazanın yanı sıra www.fit21.com.tr de satışa sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here