İLK UNDER ARMOUR OUTLET MAĞAZASI VIAPORT AVM’DE!

0
26

Global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, Türkiye’de ilk outlet satış mağazasını Viaport AVM’de spor tutkunlarının hizmetine sundu.

Under Armour, büyüme stratejisi çerçevesinde İstanbul, Ankara ve İzmir’de açtığı sekiz mağazanın ardından ilk outlet konseptli indirimli ürün satış mağazasını İstanbul Viaport AVM’de 16 Ekim tarihinde açtı. En ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarını buluşturan marka, sporcuların performansını arttırmaya yönelik vizyonunu bütün dünyaya yaymayı amaçlıyor. under-amour-ic

Kadın, erkek ve genç atletlere yönelik spor giyim ürünleri, ayakkabılar ve ekipmanlar sunan marka, Türkiye’deki yatırımları ile istihdam yaratmaya devam ediyor. 2016 Mart ayında Türkiye’deki ilk mağazasını açan ve henüz ilk yılını tamamlamadan üç ilde sekiz mağazaya ulaşan marka, Viaport AVM’de 1000 metrekarelik, iki katlı ilk outlet konspetli mağazasını spor tutkunlarının hizmetine sundu.

Under Armour markasının Türkiye’deki perakende ortağı Doğuş Perakende Grubu’nda Under Armour Ülke Genel Müdürü Aydın Kanatlı, söz konusu yatırımlar ilgili olarak: “Under Armour, uluslararası pazarlara açılmaya odaklanmış durumda. Biz de bu hedef dahilinde 2016 yılı sonuna kadar 9 mağaza açıyoruz ve her sene ortalama 10 mağaza ile yatırımlarımıza devam etmeyi hedefliyoruz. Tabi, bizim için en az mağaza sayısı kadar önemli olan, burada sporcuların performansını en üst seviyeye ulaştırabilmek… Buradaki sporcuları en ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünlerimiz ve tasarımlarımızla güçlendireceğiz.” açıklamasını yaptı. Viaport AVM‘de açılan Under Armour mağazası, 1000 metrekarelik geniş alanıyla ve 10 bin adet ürün kapasitesi ile müşterilerine tam teşekküllü ve interaktif bir marka deneyimi sağlıyor. Doğuş Perakende Grubu ortaklığında ülkemize gelen marka, Türkiye’deki varlığını genişletmeyi ve bütün sporculara ulaşmayı planlıyor. Under Armour’ın dünya çapında ‘yol arkadaşı‘ olduğu bazı sporcular arasında dünyanın en ünlü NBA yıldızlarından MVP Stephen Curry, olimpiyatlarda en çok madalya kazanan yüzücü unvanının sahibi Michael Phelps ve dünyanın en iyi tenis oyuncularından iki kez Grand Slam şampiyonluğu kazanan başarılı tenisçi Andy Murray yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here